NieuwsTransfer | 24 juni 2022

Overzicht vertrekkende spelers seizoen 2022-2023

Met de komst van Maxim Volant en Jason Van Achteren, kondigde onze club alvast enkele nieuwkomers aan. Elk seizoen zijn er echter ook spelers die onze club verlaten. Eerder werd reeds het vertrek van Kristof Maes, Brent Van den Abeele (naar reeksgenoot City Pirates) en Gianni van den Buijs (naar KFC Nijlen) aangekondigd.

Daar bovenop zwaaien we nog enkele spelers uit. Onze reservedoelmannen Lander De Herdt (stopt wegens studies) en Nathan Van Houtven (naar VV Duffel) zullen volgend seizoen niet meer actief zijn bij onze club. Ook Thomas Verbist (naar FC Heikant) en Ian Van den Branden (naar Zandhoven) verlaten Lyra-Lierse, na heel wat jaren in onze jeugdwerking en uiteindelijke doorstroming naar het eerste elftal.

We wensen al deze spelers veel succes in hun verdere carrières en willen hen van harte bedanken voor hun inzet voor onze club!