Transfer | 26 april 2023

Overzicht vertrekkende spelers aan het einde seizoen 2022-2023

Met nog 3 competitiewedstrijden op de teller nadert het einde van de huidige voetbaljaargang. Onze club noteerde met Cel Teunen, Tomas Muyldermans, Lennert Leemans en Jelle Somers al enkele inkomende transfers. Dat betekent ook dat aan het einde van dit seizoen enkele spelers onze club zullen verlaten.

Jiri Struyf tekende een overeenkomst bij Hoogstraten VV (1e Nationale). Derde doelman Diemas Morreel komt volgend seizoen uit voor FC Heikant (het nummer 2 in 1e provinciale). Ook Iben Julien, sinds eind vorig seizoen langdurig out en recent terug fit, en Jorne Simons gaan elders op zoek naar meer speelminuten. Tenslotte maken Brent Hendrickx en Jarno Van den Schoor de overstap naar KFC Baal (volgend seizoen 3e provinciale Vlaams-Brabant).

Eerder kon u ook al lezen dat Jaric Schaessens (naar reeksgenoot Racing Mechelen) en Quinten Van Goylen (KSK Heist in 1e Nationale) volgend seizoen niet meer in het shirt van Lyra-Lierse zullen spelen.

We danken alle spelers voor hun inzet bij Lyra-Lierse en wensen hen veel succes in hun verdere carrière.