Nieuws | 15 maart 2024

Paco Van den Bogaert tekent voor een jaar extra bij Lyra-Lierse

Met de verlenging van het contract van de 19-jarige Paco Van den Bogaert houdt K. Lyra-Lierse, na o.a. Bent Reijniers, Cel Teunen en Jelle Somers, opnieuw een extra youngster een jaar langer in de rangen.

Paco komt uit onze eigen beloftenkern stond al in 20 wedstrijden tussen de lijnen voor onze club. Daarin wist hij dit seizoen 2 keer te scoren: thuis tegen Tongeren en uit het belangrijke doelpunt tegen Belisia. Vooral tijdens de zware blessuregolf die onze ploeg kende in 2023, liet de jonge flankaanvaller zich geregeld gretig opvallen.

“Blij met de kansen die ik tot nu toe gekregen heb”

Paco Van den Bogaert: “Ik ben zeer tevreden dat ik nog een jaar extra bij Lyra-Lierse kan blijven en ben blij met de kansen die ik tot nu toe gekregen heb. De laatste weken zaten er iets minder speelminuten in voor mij, maar als jongere in de kern weet je dat zoiets mogelijk is wanneer iedereen fit is. Het is nu vooral aan mij om verder te groeien en minuten af te dwingen. Lyra-Lierse is daarvoor een prima omgeving met een goede sportieve omkadering en een kwalitatief sterke kern. Kunnen trainen in deze groep zorgt er enkel maar voor dat ik mijn spelniveau verder kan opkrikken. Ik heb dus enorm veel zin in volgend seizoen. Maar nu eerst de volle focus op wat we als groep nog kunnen bereiken in de huidige competitie!”

Spelers onder contract tot eind 2024-2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils (+1 jaar optie)
 • Quinten Van Goylen
 • Youssef Boulaouali
 • Sebbe Augustijns (optie)
 • Tomas Muyldermans
 • Jelle Somers
 • Pieter Marien
 • Koen Weuts
 • Bent Reijniers
 • Paco Van den Bogaert

Spelers onder contract tot eind 2025-2026

 • Cel Teunen
 • Seppe Kil

Spelers onder contract tot eind 2026-2027

 • Jordy Peffer