Dames | 30 mei 2024

Dames B promoveren naar 2e provinciale en zorgen voor derde promotie dit seizoen!

Onze Dames B kregen gisteravond mooi nieuws te horen: ook zij promoveren als 3e in de eindrangschikking (dankzij de afwikkeling van de eindrondes) en mogen daardoor volgend seizoen aantreden in 2e provinciale!

Ons B-elftal Dames startte twee seizoenen geleden in 4e provinciale en mag dus nu een tweede opeenvolgende promotie op haar palmares schrijven. Ook onze Dames A wisten afgelopen seizoen in 2e provinciale autoritair een derde titel op rij te pakken en promoveren naar het hoogste provinciale niveau. Tel daarbij de eindrondewinst van onze heren en zo komt onze club dit seizoen op een totaal van drie promoties. Alle volwassen ploegen van onze Koninklijke Lyra-Lierse spelen in 2024-2025 dus een niveau hoger!

Vacature: coach voor onze Dames B

Voor ons tweede dameselftal, dat dus volgend seizoen in 2e provinciale mag aantreden, is onze club nog op zoek naar een nieuwe T1. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hiervoor Rutger Wuyts contacteren (+32 475 51 81 95).

Naast een T1 voor onze Dames B, is onze club ook nog steeds op zoek naar bijkomende coaches voor onze provinciale jeugdelftallen die vanaf volgend seizoen bijkomend in competitie worden gebracht. Wil je je engageren binnen onze club? Dan kan je terecht bij Roger Smets (+32 477 49 75 22).

Voorstel reeksindelingen

DAMES A – 1E PROV

K. Lyra-Lierse, Wuustwezel FC, Blauwvoet Oevel, Hoogstraten VV, Lille United, Vlimmeren Sport, FC Netezonen Eindhout, SC Mechelen, Sint-Dymphna FC, KFC Beekhoek Sport, VVC Brasschaat, FC Ik Dien, SV Noorse, FC VDP

DAMES B – 2E PROV A

K. Lyra-Lierse, City Pirates, KFC Nijlen, KFC Bevel, Kontich FC, KFC Broechem, KSK ‘s Gravenwezel-Schilde, VK Heindonk, KSK Sint-Amands, Zennester Hombeek, Davo Puurs, VC Mortsel OG, SC Duffel, SV Noorse