Transfer | 29 maart 2024

Jeugdspeler Seppe Verelst schuift volgend jaar door naar de A-kern

Met het oog op de kernsamenstelling van het seizoen 2024-2025 besliste onze sportieve staf om de 19-jarige centrale verdediger Seppe Verelst (°07/01/2005) door te schuiven naar de A-kern.

Seppe heeft al een lange geschiedenis met onze club. Hij startte met voetballen als 5-jarige bij Vremde, maar maakte bij de U8 reeds de overstap naar het oude K. Lierse SK, waar hij tot aan het faillissement in 2018 speelde. Na passages bij Antwerp en Lierse Kempenzonen kwam Seppe opnieuw bij onze club terecht. Eerst bij onze U19 en sinds dit jaar in ons beloftenelftal.

Op 4 november 2023, in de thuiswedstrijd tegen KSK Tongeren, stond Seppe voor het eerst op het wedstrijdblad van het eerste elftal van onze Koninklijke Lyra-Lierse. Een golf aan blessures en schorsingen zorgden die speeldag immers voor een zeer jonge Lierse bank. Eerste speelminuten zaten er die dag echter nog niet in, al zal daar tijdens de voorbereiding op volgend seizoen ongetwijfeld verandering in komen.

“Ik wil dit seizoen nog zo hoog mogelijk eindigen met onze beloften”

Seppe Verelst: “Ik ken zeker al wat jongens in de kleedkamer. In het verleden speelde ik al vaak samen met Jelle Somers, Paco Van den Bogaert en Bent Reijniers. Nu ook soms bij de beloften. Ik kijk er dus naar uit om samen met hen ook bij het A-elftal te trainen. Nu ligt de focus nog even op de competitie met de beloften. Daar draaien we al een heel seizoen bovenaan mee. Met nog 4 wedstrijden te gaan wordt het moeilijk om daar nog de titel te pakken, maar ons doel is om zo hoog mogelijk te eindigen.”

Spelers onder contract tot eind 2024-2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils (+1 jaar optie)
 • Quinten Van Goylen
 • Youssef Boulaouali
 • Sebbe Augustijns (optie)
 • Tomas Muyldermans
 • Jelle Somers
 • Pieter Marien
 • Koen Weuts
 • Bent Reijniers
 • Paco Van den Bogaert
 • Jason Adesanya
 • Maxim Volant
 • Gianni Vets
 • Seppe Verelst

Spelers onder contract tot eind 2025-2026

 • Cel Teunen
 • Seppe Kil

Spelers onder contract tot eind 2026-2027

 • Jordy Peffer