Transfer | 7 april 2021

Cyronn De Wilde is de nieuwste aanwinst van K. Lyra-Lierse

Onze club heeft na de inkomende transfer van Jaric Schaessens een tweede aanwinst beet met het oog op volgend seizoen. Cyronn De Wilde (°19/10/2000) komt onze club versterken en komt over van Lokeren-Temse.

De 20-jarige snelle linksback van 1m85 startte zijn voetbalcarrière bij FC Daknam en Sporting Lokeren. Vervolgens doorliep hij tussen 2010 en 2018 de elite jeugdreeksen van Club Brugge. Daarna maakte hij de overstap naar Royal Antwerp FC, waar hij in het seizoen 2019-2020 ook mee deel uitmaakte van de A-kern. Bij een gebrek aan speelminuten op de Bosuil verkoos Cyronn dit seizoen een kort avontuur in zijn geboortestad, bij het hernieuwde Lokeren-Temse op Daknam. Van daaruit maakt hij nu de overstap naar K. Lyra-Lierse.

We heten Cyronn van harte welkom bij onze club en kijken er naar uit om hem spoedig aan het werk te zien.