Transfer | 25 februari 2021

K. Lyra-Lierse verwelkomt Jaric Schaessens

Jaric Schaessens (°08/04/1994) is onze eerste versterking voor het seizoen 2021-2022. Na drie seizoenen bij Rupel Boom maakt hij nu de overstap naar K. Lyra-Lierse en tekende hij deze week bij onze club een overeenkomst voor twee seizoenen.

Jaric is een 26-jarige centrale middenvelder en kreeg zijn jeugdopleiding bij Beerschot AC & Club Brugge. In 2012 werd hij voor het eerst opgenomen in de A-kern van Beerschot en na het faillissement volgde een verhuis van één seizoen naar Lommel in 2e klasse. Na 1 jaar in Noord-Limburg besliste Jaric om terug te keren naar het Kiel waar ondertussen Beerschot-Wilrijk in 4e klasse aan haar opmars richting het profvoetbal was begonnen. In drie seizoenen leidde hij de club vanuit 4e klasse mee naar 1B en bleef hij ook het eerste seizoen in 1B deel uitmaken van de A-kern.

In 2018 besloot Jaric om de overstap te maken naar Rupel Boom dat pas gepromoveerd was naar 1e klasse amateur (nu 1e Nationale). Bij de Boomkes was hij als vaste waarde op het middenveld goed voor 15 doelpunten in 62 wedstrijden. Met de komst van Jaric Schaessens haalt onze club dus een kwaliteitsvolle speler binnen met heel wat ervaring in de reeksen boven 2e Afdeling. Bovendien heeft Jaric ook een familiale link met onze club: zijn broer Matthias speelde 41 wedstrijden voor Lyra (2014-2016) en zijn nonkel Marc kwam 46 keer in actie voor Lierse (2002-2004).

We heten Jaric alvast van harte welkom bij onze club.