Nieuws | 20 juni 2024

Sven Verbruggen vervoegt opnieuw onze technische staf

Met het oog op ons debuutseizoen in 1e Afdeling VV wordt onze technische staf verder versterkt. Sven Verbruggen zal vanaf de start van de voorbereiding opnieuw onze technische staf vervoegen en zal fungeren als physical coach, alsook assisteren bij de uitgebreidere video-analyses.

Sven maakte in de eerste jaren Lyra-Lierse al deel uit van onze technische staf. Eerst als T3 van Tom Schipper en Patrick Van Houdt. Later ook als T2 van Bart De Roover. Daarin lag zijn focus voornamelijk op het aanscherpen van de fysieke paraatheid van onze Pallieters. Sinds zijn eerdere vertrek bij onze club, in oktober 2022, startte hij ook met het volgen van de opleiding voor een UEFA A-diploma. Daarnaast was hij nog steeds geregeld te zien op onze tribunes tijdens wedstrijden.

Met Sven halen we dus een vertrouwd gezicht opnieuw binnen. We heten hem weer van harte welkom bij onze club!