Nieuws | 6 maart 2024

Seppe Kil tekent voor 2 jaar bij

Onze club kwam tot een akkoord met onze aanvallende middenvelder Seppe Kil voor een contractverlenging van 2 jaar. Seppe kwam in 2020 over van toenmalig reeksgenoot Cappellen en kwam al 82 keer in actie in het shirt van Lyra-Lierse. Daarin vond hij al 17 keer de weg naar de netten. Met het verlengd verblijf van Seppe Kil leggen we opnieuw een vaste waarde en sterkhouder in ons elftal voor langere tijd vast.

“Ik kijk er naar uit om in het nieuwe stadion te kunnen spelen”

Seppe Kil: “Je kan op dit niveau als speler nergens beter zitten dan bij Lyra-Lierse. Elke week is er een trouwe schare supporters op post die als één blok achter de ploeg staat, zelfs wanneer het wat minder gaat. Daar bovenop heeft de club sportieve ambities en ben ik hier gewoon graag. Ook zou ik het jammer gevonden hebben om na 4 seizoenen Lyra-Lierse niet in het nieuwe stadion te kunnen spelen. Daar kijk ik enorm naar uit. Mijn besluit om bij te tekenen lag dus vrij snel vast. Ondertussen is Lyra-Lierse zelfs de club waarvoor ik de meeste seizoenen zal gespeeld hebben in mijn carrière.”

Spelers onder contract tot eind 2024-2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils
 • Quinten Van Goylen
 • Youssef Boulaouali
 • Sebbe Augustijns (optie)
 • Tomas Muyldermans
 • Jelle Somers
 • Pieter Marien
 • Koen Weuts

Spelers onder contract tot eind 2025-2026

 • Cel Teunen
 • Seppe Kil

Spelers onder contract tot eind 2026-2027

 • Jordy Peffer