Nieuws | 22 mei 2023

Joppe Smits speelt ook volgend seizoen bij Lyra-Lierse

Middenvelder Joppe Smits (20) zal ook volgend seizoen voor Lyra-Lierse uitkomen. Joppe begint zo aan zijn 3e seizoen in ons eerste elftal, nadat de voormalige Lyrajeugdspeler in 2021 overkwam van de beloften van Antwerp. Tot op heden kwam hij 20 keer in actie voor onze club. Een beperkt aantal wedstrijden, daar Joppe de voorbije twee jaren al te vaak moest afrekenen met blessurepech. Telkens wist Joppe onze technische staf wel te overtuigen van zijn kwaliteiten, op diverse posities, wat dus nu resulteert in zijn contractverlenging bij onze club.

“Ik hoop op een blessurevrij seizoen”

Joppe Smits: “Ik ben tevreden dat ik bij de club kan blijven en ook volgend jaar nog de kans krijg om mij verder te bewijzen. De voorbije twee jaren probeerde ik er telkens te staan als de ploeg mij nodig had. Al hoop ik eindelijk eens te kunnen genieten van een blessurevrij seizoen. De laatste twee weken heb ik opnieuw met de groep kunnen meetrainen. Ik ga nu alvast proberen om tijdens het tussenseizoen voldoende rust te nemen om fris en fit aan de voorbereiding op volgend seizoen te beginnen.”

Kernoverzicht seizoen 2023-2024

Spelers onder contract tot 2024

 • Koen Weuts
 • Seppe Kil
 • Jordy Peffer
 • Jason Adesanya
 • Gianni Vets
 • Maxim Volant
 • Elio Balbi
 • Bent Reijniers
 • Paco Van Den Bogaert
 • Dax Hufkens
 • Joppe Smits

Spelers onder contract tot 2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils (+1 jaar optie)

Nieuwkomers

 • Cel Teunen
 • Tomas Muyldermans
 • Lennert Leemans
 • Jelle Somers

Koop nu al je abonnement voor volgend seizoen!