Transfer | 4 juni 2021

Voormalig Lyra-jeugdspeler Joppe Smits komt over van de beloften van Antwerp

Onze club voegt voor het seizoen 2021-2022 een nieuwe beloftevolle, jonge speler toe aan de A-kern. Joppe Smits26/07/2002) maakt de overstap van de beloften van Royal Antwerp FC naar K. Lyra-Lierse. Joppe is een all-round middenvelder die zowel op de 6, 8 als 10 positie uit de voeten kan.

Voor de 18-jarige Ranstenaar is de terugkeer naar het trainingscentrum in Vremde ook een beetje thuiskomen. Hij begon met voetballen bij KFC Ranst, maar speelde daarna bij de U13 en U14 van Lyra. Vervolgens werd hij weggeplukt door Antwerp, waar hij de verdere jeugdreeksen doorliep. Afgelopen seizoen speelde hij op de Bosuil bij de beloften en net zoals Iben Julien maakte hij deel uit van de ruime selectie voor de Europa League campagne.

Bovendien is de familie Smits opnieuw herenigd. De twee jongere broers van Joppe spelen momenteel namelijk bij de U14 en U17 van onze Lyra-Lierse dhulst’ Academie.

We wensen Joppe van harte (opnieuw) welkom bij onze club!