Transfer | 22 februari 2021

Yassir Ibn El Mokadem, Kobe De Smet, Yarni Vastavel & Ferre Jacobs verlaten de club

Onze club neemt dit tussenseizoen afscheid van Yassir Ibn El Mokadem, Kobe De Smet, Yarni Vastavel en Ferre Jacobs.

Yassir Ibn El Mokadem is een jeugdproduct van Lyra, stroomde door naar de A-kern in 2016 en bleef ook deel uitmaken van de selectie van K. Lyra-Lierse. Zo droeg hij als jonge talentvolle speler mee bij aan de titels in 1e provinciale van Lyra en de titel in 3e amateurklasse van K. Lyra-Lierse. In 5 seizoenen speelde Yassir een mooi aantal van 71 officiële wedstrijden voor onze club. Om Yassir in de toekomst echter meer speelgelegenheid te bieden, werd in onderling overleg beslist dat hij naar een andere club zal vertrekken.

Ook 3 andere jeugdproducten verlaten de club. Kobe De Smet trekt naar Racing Mechelen in 3e Afdeling. Vorig jaar stroomde Kobe door naar onze A-kern als derde keeper. Maar in 2021-2022 zal hij niet meer speelgerechtigd zijn voor de U19, waardoor hij vermoedelijk te weinig minuten zou kunnen maken bij onze club. Ook rechtsback Yarni Vastavel, die de voorbije 2 seizoenen geteisterd werd door tal van blessures, zal andere oorden opzoeken volgend seizoen. Ferre Jacobs tenslotte wil zich verder concentreren op zijn studies en gaf daarom aan op een lager niveau te willen gaan voetballen.

We wensen Yassir, Kobe, Yarni & Ferre dan ook veel succes in hun verdere voetbalcarrière.