Nieuws | 15 augustus 2020

Update oefenprogramma: Zoersel, Zwarte Leeuw, Zandhoven, Heist & Jong Rita Lyra-Lierse

Zoals u eerder kon vernemen, mag er opnieuw gevoetbald worden en werden er nieuwe startdata voor de Beker van België en competitie vastgelegd. Dat betekent ook dat ons oefenprogramma hertekend werd in functie hiervan. De komende weken staan er 5 oefenwedstrijden op het programma:

  • Dinsdag 18 augustus, uit tegen Eendracht Zoersel met aftrap om 20u00
  • Zaterdag 22 augustus, uit tegen Zwarte Leeuw met aftrap om 19u30
  • Dinsdag 25 augustus, uit tegen Zandhoven SK met aftrap om 19u30
  • Zaterdag 29 augustus, uit tegen KSK Heist met aftrap om 19u30
  • Dinsdag 1 september, thuis tegen Jong Rita Lyra-Lierse met aftrap om 19u30

Toelating toeschouwers tegen Zoersel

Voorlopig ligt het maximaal aantal toegelaten toeschouwers voor sportwedstrijden in open lucht op 200. Voorlopig beschikt onze club enkel over info voor de eerste oefenwedstrijd wedstrijd tegen Eendracht Zoersel. Daar zijn toeschouwers toegelaten en er zullen 200 tickets door de thuisploeg beschikbaar gesteld worden aan de loketten ter plaatse.

Ticketinfo volgende wedstrijden

Onze club overlegt momenteel met andere clubs over het toelaten van toeschouwers voor deze oefenwedstrijden. Meer ticketinfo hierover volgt snel.