Nieuws | 27 april 2024

Optie Sebbe Augustijns gelicht: een jaar extra voor de verdedigende middenvelder in Liers shirt

K. Lyra-Lierse en Sebbe Augustijns kwamen tot overeenkomst om de optie voor een verlengd verblijf volgend seizoen te lichten. De verdedigende middenvelder met een flinke portie grinta blijft dus ook in 2024-2025 deel uitmaken van onze spelerskern.

Sebbe kwam deze winter over van de Nederlandse tweedeklasser Telstar, nadat hij eerder voor Eredivisieclub RKC Waalwijk uitkwam. In februari maakte hij voor het eerst deel uit van de selectie en sindsdien kwam hij in elke competitiewedstrijd in actie voor onze club.

“De supporters zorgen ervoor dat het gewoon elke week feest is”

Sebbe Augustijns: “Ik ben nog steeds heel tevreden met de keuze die ik deze winter maakte om naar hier te komen. De eerste indruk die ik van de club had, na de uitmatch op Tongeren waar ik mijn eerste minuten maakte, was meteen enorm positief. Ik zei toen nog tegen mijn vriendin en familie: als dat hier elke week zo is… amai dan! (lacht) Maar tot nu toe is het ook elke keer zo geweest. De supporters zorgen ervoor dat het elke week feest is op de tribunes. Als speler is dat geweldig om in zo’n sfeer te kunnen spelen. Daarnaast is ook het niveau op training hoog en ben ik top ontvangen en opgenomen in de groep. Dat speelt uiteraard ook mee in mijn overtuiging om hier volgend seizoen te blijven. Hopelijk kunnen we nu de club en de supporters de promotie schenken.”

Spelers onder contract tot eind 2024-2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils (+1 jaar optie)
 • Quinten Van Goylen
 • Youssef Boulaouali
 • Sebbe Augustijns
 • Tomas Muyldermans
 • Jelle Somers
 • Pieter Marien
 • Koen Weuts
 • Bent Reijniers
 • Paco Van den Bogaert
 • Jason Adesanya
 • Maxim Volant
 • Gianni Vets
 • Seppe Verelst
 • Seraaj Ibn El Mokadem
 • Kobe De Smet

Spelers onder contract tot eind 2025-2026

 • Cel Teunen
 • Seppe Kil

Spelers onder contract tot eind 2026-2027

 • Jordy Peffer