Nieuws | 12 december 2019

Onze spelers gaan uit de kleren voor het goede doel

“Na een lange ongeslagen reeks, gingen we eindelijk eens met de billen bloot.” Met die leuze kropen onze spelers dit eindejaar op hun puurst voor de lens. Niet zomaar uiteraard. Wel voor het goede doel. Deze keer koos onze A-kern om de opbrengst van deze actie te schenken aan De Lier vzw.

Een selectie van de beste foto’s zijn terug te vinden op een maandkalender voor het aankomende jaar 2020 op A3-formaat. Deze kalender kost €20 per exemplaar en is tegen Bilzerse-Waltwilder verkrijgbaar in onze fanshop, of bij onze spelers en technische staf.

Over De Lier vzw

De Lier vzw is een kleinschalige organisatie in onze thuisstad die personen met een verstandelijke beperking ondersteunt in het ontwikkelen van een eigen, kwaliteitsvol leven. Vanuit een divers aanbod aan woonvormen en ondersteuningsmogelijkheden werken ze een professioneel (residentieel en mobiel) zorgaanbod op maat uit. De Lier vzw doet dit samen met de cliënt en in verbondenheid met zijn netwerk.

Wil je meer weten over de werking en het aanbod van De Lier vzw? Neem dan een kijkje op hun website.