Nieuws | 30 augustus 2021

Matchdiner tegen Cappellen bijna uitverkocht: laatste plaatsen beschikbaar

We naderen met rasse schreden het begin van september. En dat betekent dus ook meteen de start van een nieuw voetbalseizoen!

Op zaterdag 4 september ontvangt K. Lyra-Lierse in eigen huis R. Cappellen FC voor de eerste speeldag van de competitie. Gezien de huidige versoepelingen in de coronamaatregelen is het voor onze club opnieuw mogelijk om een matchdiner aan te bieden. Voor deze wedstrijd lopen de reservaties vlot binnen bij onze club. Wie nog graag een tafeltje boekt, aarzelt best niet te lang. Want er zijn nog maar slechts enkele plaatsen beschikbaar.

 

Menu

Voorgerecht
gazpacho Andaluz

Hoofdgerecht
BBQ met dry aged entrecôte, peper- & choronsaus, scampibrochette Indienne, BBQ-worst, koude saladbar & rozemarijnpatatjes

Dessert
dessertenbuffet

Reserveer hier

Dit matchdiner wordt geserveerd aan 56 EUR per persoon (incl. BTW, excl. dranken).

De catering in onze POMAX business lounge wordt verzorgd door