Nieuws | 4 januari 2019

Lyra-Lierse oefent dit weekend op en tegen Cappellen

Nu zaterdag, op 5 januari, rolt de bal voor het eerst in 2019. Als voorbereiding op de verplaatsing naar Tienen, speelt Lyra-Lierse een oefenwedstrijd tegen Royal Cappellen Football Club. Het stamnummer 43 kent een rustig seizoen en staat momenteel op de achtste plaats in 2e Amateur B, één divisie hoger dan onze Pallieters.

De aftrap is voorzien in het Jos Van Wellenstadion om 19u00.

Selectie: Maes, Sterkens, Wils, Cloetens, Barry, Balbi, Dillien, Van Goylen, Flebus, Dermaut, Lambreghts, Van Den Abeele, Yassir, Ascencion, Cools, Nys, Daal, Jacobs, Truyzelaere.

 

En wie er zaterdag helemaal een Lyra-Lierse-dag van wil maken, kan eveneens terecht op onze jeugdterreinen in Vremde. Vanaf 17u00 vindt daar onze Wintermarkt plaats met o.a. een jeneverkraam, Marokkaanse soep & gebak, witte en rode wijn + risotto, oliebollen & cupcakes. De opbrengst hiervan gaat integraal naar onze jeugdwerking.