Nieuws | 17 juni 2020

Kalender voorbereiding seizoen 2020-2021

We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk kunnen we weer uitkijken naar "onze" voetbal. Met veel goesting om ook een reeks hoger de eer van Lier te verdedigen, kunnen we dan ook ons voorbereidingsprogramma op het seizoen 2020-2021 voorstellen.

Onze nieuwe T1 Bart De Roover zal zijn eerste training voor K. Lyra-Lierse leiden op dinsdagavond 14 juli op ons oefen- en jeugdcentrum in Vremde. Een week later, op 21 juli, mogen onze Pallieters een eerste keer warmdraaien in een oefenpot tegen derdeprovincialer KFC Putte. Ook 1 augustus mag u alvast in uw kalender noteren. Dan staat er een vriendschappelijke uitwedstrijd tegen voormalig reeksgenoot Zwarte Leeuw op de planning. Op 8 augustus staat dan weer een oefenwedstrijd tegen de op papier sterkste tegenstander op het programma: uit bij 1e nationaler (de nieuwe naam voor 1e amateurklasse) KSK Heist.

Ook communiceerden de KBVB en Voetbal Vlaanderen eerder reeds de startdata voor de Beker van België en de competitie. Dankzij de titel en promotie naar 2e afdeling (de nieuwe naam voor de 2e amateurklasse) begint onze club een week later, in ronde 2, aan de bekercampagne. De start van de competitie is dan weer voorzien in het eerste weekend van september. Al kan de eerste speeldag nog verschoven worden naar woensdagavond, indien Lyra-Lierse of de tegenstander ronde 5 van de Beker bereikt. De loting van de Beker van België en de competitiekalender worden pas later bekendgemaakt.

Alle info over het eventueel bijwonen van deze eerste training, de oefenpartijen en de bekerwedstrijden door supporters wordt zo spoedig mogelijk gecommuniceerd. Publiek zal enkel toegelaten worden binnen het kader van de maatregelen die de overheid op dat moment heeft vooropgesteld ter voorkoming van de verdere verspreiding van het coronavirus. Wanneer slechts een beperkt publiek is toegestaan, hanteert onze club een voorrangsregel voor onze abonneehouders. Alle info zal u steeds op onze website & sociale media kunnen terugvinden.

 

Oefenwedstrijden

 • Dinsdag 14 juli om 19u00, eerste training (Jeugdcentrum in Vremde)
 • Dinsdag 21 juli om 19u00, KFC Putte (3e prov) - K. Lyra-Lierse
 • Zaterdag 25 juli om 18u30, KFC Ranst (1e prov) - K. Lyra-Lierse
 • Zaterdag 1 augustus om 19u30, Zwarte Leeuw (3e am) - K. Lyra-Lierse
 • Dinsdag 4 augustus om 19u30, Jong Rita Lyra-Lierse (4e prov) - K. Lyra-Lierse
 • Zaterdag 8 augustus om 19u30, KSK Heist (1e am) - K. Lyra-Lierse
 • Dinsdag 11 augustus om 19u30, VK Hooikt (3e prov) - K. Lyra-Lierse
 • Dinsdag 18 augustus om 19u30, VC Mortsel OG (2e prov) - K. Lyra-Lierse
 • Dinsdag 25 augustus om 19u30, Zandhoven (2e prov) - K. Lyra-Lierse

 

Beker van België

 • Zaterdag 15 of zondag 16 augustus, ronde 2
 • Zaterdag 22 of zondag 23 augustus, ronde 3
 • Zaterdag 29 of zondag 30 augustus, ronde 4
 • Zaterdag 5 of zondag 6 september, ronde 5

 

Competitie

 • Zaterdag 5 of zondag 6 september, Speeldag 1 (indien beide ploegen dan reeds uitgeschakeld in de Beker)
 • Woensdag 9 september, Speeldag 1 (indien één van beide clubs ronde 5 behaalde in de Beker)
 • Zaterdag 12 of zondag 13 september, Speeldag 2
 • Zaterdag 19 of zondag 20 september, Speeldag 3
 • Zaterdag 26 of zondag 27 september, Speeldag 4

 

Voorrang voor abonnees

Een abonnement blijft de beste garantie op een plaats op onze tribunes in het aankomende seizoen. Wordt er omwille van de maatregelen omtrent het coronavirus slechts een beperkt publiek toegestaan? Dan geven wij voorrang aan onze abonnees en Business Club partners om onze wedstrijden in het stadion bij te wonen.

Bestel hier jouw abonnement voor het seizoen 2020-2021!