Nieuws | 19 april 2024

K. Lyra-Lierse verlengt overeenkomst met Tom Proost voor het seizoen 2024-2025

Onze club verlengde deze week de overeenkomst met hoofdcoach Tom Proost voor het volgende seizoen. De jonge T1 nam midden december de leiding over het eerste elftal en na 15 wedstrijden kan hij alvast uitpakken met een indrukwekkende 40 op 45.

Onze club bedankt Tom voor zijn verlengde engagement. We kijken met z’n allen alvast uit naar het intense competitieslot dit seizoen, en het vervolg daarop.

Deze club is uniek op amateurniveau

Tom Proost: “Je voelt aan alles dat deze club klaar is voor een stap hogerop. Als jonge, ambitieuze coach strookt dit met mijn ambitie en ik wil samen met Lyra-Lierse deze promotie dan ook afdwingen. Liefst zo snel mogelijk! Aangezien de meeste spelers hebben bijgetekend, is hier ook voldoende kwaliteit voor aanwezig. Maar los daarvan is dit ook gewoon een warme en familiale club met een geweldige achterban. Iets uniek op amateurniveau!”