Nieuws | 6 april 2024

K. Lyra-Lierse krijgt positief advies voor licentie 1e Nationale

Net zoals de voorbije twee seizoenen vroeg K. Lyra-Lierse opnieuw de licentie aan voor 1e Nationale, dewelke ook geldig is voor 2e Afdeling. Ondertussen werd onze club op de hoogte gesteld van het positieve advies dat overgemaakt werd aan de licentiecommissie. Het effectief afleveren van de licentie voor 1e Nationale is de volgende stap in de toekenningsprocedure, maar is gezien het positieve advies nog slechts een formaliteit.

Goed nieuws dus met het oog op dit weekend, waarin er met de derby tegen Berchem Sport opnieuw een belangrijk treffen op de agenda staat, richting de ontknoping van een razendspannend competitieslot!

Onze club wil langs deze weg ook graag Eveline Caenen (administratief verantwoordelijke) en Raf Bormans (algemeen verantwoordelijke) bedanken voor het harde werk om opnieuw een sluitend licentiedossier in te dienen.