Nieuws | 13 april 2022

K. Lyra-Lierse krijgt licentie voor 1e Nationale

Onze club heeft dankzij de eerste periodetitel al enige tijd garantie op deelname aan de eindronde. En dus zijn we nog volop in de running voor promotie naar 1e Nationale. In dat kader werd begin februari de licentie aangevraagd om volgend seizoen in een reeks hoger te mogen uitkomen, indien Lyra-Lierse de eindronde winnend zou afsluiten.

De aanvraag van deze licentie, die veel uitvoeriger is dan de (eerder behaalde) licentie voor 2e Afdeling, was meteen ook een goede test voor de structuren en de gezondheid van onze club. Het is dan ook met veel trots dat K. Lyra-Lierse kan melden dat de licentie voor 1e Nationale door de Licentiecommisie van de KBVB aan onze club werd toegekend.

Op dus naar een razendspannend slotstuk van het prachtige seizoen dat onze ploeg momenteel afwerkt!