Nieuws | 24 april 2020

Met jeugdproducten Thomas Verbist & Ferre Jacobs bestaat de A-kern uit 75% eigen jeugd

Onze club blijft ook volgend seizoen inzetten op de verdere doorstroming vanuit onze kwalitatief hoogstaande IP-jeugdwerking. Er loopt heel wat talent rond op onze oefenvelden in Vremde, en conform onze clubfilosofie willen we ook in de jaargang 2020-2021 opnieuw het nodige jong geweld laten proeven van het voetbal in ons eerste elftal.

Onze jonge verdedigende middenvelder Thomas Verbist (°08/10/2002) en centrale verdediger Ferre Jacobs (°02/10/2000) zullen daarom vanaf de voorbereiding deel uitmaken van onze A-kern, om zich zo verder te ontwikkelen. Daarnaast zullen ze allebei ook voldoende speelminuten kunnen blijven opdoen in ons beloftenelftal. Afgelopen seizoen kregen Ferre & Thomas overigens al enkele speelkansen. Zo speelden ze vorige zomer mee in de voorbereidingswedstrijd tegen KSK Heist, en maakten ze hun officiële debuut voor ons eerste elftal met een invalbeurt in de thuiswedstrijd tegen KVK Beringen.

Onze A-kern voor volgend seizoen zal hierdoor opnieuw zeer sterk gekleurd worden door spelers uit onze eigen opleiding (K. Lierse S.K., Lyra TSV en/of K. Lyra-Lierse). Van de 20 A-kernspelers volgend seizoen, zal er maarliefst 75% uit onze eigen jeugdwerking komen. 7 spelers hiervan zijn bovendien jonger dan 21 jaar.