Nieuws | 16 maart 2024

Jason Adesanya tekent bij voor het seizoen 2024-2025

Nadat eerder Jordy Peffer zijn contract met 3 jaar bij onze club verlengde, tekent nu ook zijn spitsbroeder Jason Adesanya bij tot het einde van volgend seizoen. Ons koningskoppel vooraan blijft dus trouw op post!

Jason heeft een lange voorgeschiedenis met onze club. Tussen 2011 en 2013 speelde hij immers als doorgestroomde beloftespeler 30 wedstrijden (4 doelpunten) voor het oude Lierse. In 2019 maakte hij de overstap van Heist naar onze Koninklijke Lyra-Lierse, dat toen aan haar tweede seizoen begon. Sindsdien stond Jason 130 keer op het wedstrijdblad en kwam hij 36 keer tot scoren, waaronder vorige week nog een brace in Overijse. Daarmee is hij één van de spelers met de meeste Lyra-Liersewedstrijden op de teller en valt hij steeds op door zijn nooit aflatende werkkracht in het aanvallende compartiment. Volgende jaargang, seizoen nummer zes dus voor Jason!

“Ik ben naar Lyra-Lierse gekomen met het doel de club mee naar het hoogste amateurniveau te brengen. En dat doel is nog niet bereikt.”

Jason Adesanya: “Ik ben enorm blij dat ik met de club tot een akkoord ben kunnen komen om mijn contract te verlengen. Ik voel me hier thuis. Heel wat ploeggenoten zijn na al die jaren samen in de kleedkamer echte vrienden geworden. En ik voel ook veel appreciatie van de supporters. In 2019 ben ik naar hier gekomen om de club mee te helpen opklimmen naar het hoogste amateurniveau. Dat doel is nog niet bereikt. Dit jaar hebben we misschien opnieuw een kans. Maar zelfs als we dit jaar niet zouden promoveren – je kan het eindresultaat nooit voorspellen – wil ik nog zeker een seizoen alles geven om de club te brengen waar ze thuis hoort. En dat is in de hoogste divisie van het nationale amateurvoetbal.”

Spelers onder contract tot eind 2024-2025

 • Mats Sterkens
 • Mathias Nys
 • Mathias Schils (+1 jaar optie)
 • Quinten Van Goylen
 • Youssef Boulaouali
 • Sebbe Augustijns (optie)
 • Tomas Muyldermans
 • Jelle Somers
 • Pieter Marien
 • Koen Weuts
 • Bent Reijniers
 • Paco Van den Bogaert
 • Jason Adesanya

Spelers onder contract tot eind 2025-2026

 • Cel Teunen
 • Seppe Kil

Spelers onder contract tot eind 2026-2027

 • Jordy Peffer