Nieuws | 5 oktober 2020

Geen supporters van K. Lyra-Lierse toegelaten in Berchem

Onze club vernam afgelopen weekend dat de uitwedstrijd van nu zondag, in en tegen Berchem Sport, door de lokale overheden werd gecatalogeerd als risicowedstrijd. In combinatie met de huidige coronamaatregelen betekent dit dat er nu zondag geen supporters van onze club toegelaten zullen zijn. Onze jongens zullen dus op jacht moeten gaan naar de drie punten zonder de vocale steun van de anders vele meereizende Pallieters.

Wel voorzien we via onze officiële facebookpagina een gratis livestream voor onze supporters die noodgedwongen moeten thuisblijven. Je zal deze derby op Sint-Gummaruszondag dus perfect kunnen volgen vanuit je eigen zetel, of in één van onze supporterscafés die de wedstrijd zullen uitzenden.

Wedstrijd onder voorbehoud

Berchem Sport meldde afgelopen weekend dat er sprake was van een coronabesmetting binnen hun spelerskern en kwam dus niet in actie tegen Sporting Hasselt. Onze club wacht voorlopig verdere berichtgeving af, of de wedstrijd al dan niet gespeeld kan worden. Hiervoor word het protocol gevolgd dat vastgelegd werd door Voetbal Vlaanderen bij één of meerdere coronagevallen binnen een ploeg. Meer nieuws hierover volgt later deze week.

 

Foto: Marinella Geerts, Berchem Sport