Nieuws | 28 november 2023

Bart De Roover niet langer in de positie als hoofdtrainer op K. Lyra-Lierse

Onze club besliste vandaag om vanaf vandaag T1 Bart De Roover niet langer in de positie van hoofdtrainer aan te houden. Na de nederlaag van afgelopen weekend bekleedt ons eerste elftal na 14 speeldagen de 16e plaats in de rangschikking, een (degradatie)plek duidelijk onder de verwachtingen. Bovendien is ook het spelniveau niet van die aard dat een snelle ommekeer waarschijnlijk lijkt.

Onze club wil Bart wel bedanken en erkennen voor de resultaten die hij eerder neerzette bij onze club als hoofdtrainer. Zo haalde hij in het seizoen 2021-2022 een knappe tweede plek en strandde onze ploeg dat seizoen in de verlengingen van de halve finale van de eindronde voor promotie naar 1e Nationale. Daarom willen we de komende dagen ook samen met Bart bekijken welke rol hij eventueel nog in de toekomst binnen de club kan invullen.

K. Lyra-Lierse maakt nu werk van de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Hulptrainer Paul Vets zal daarbij tijdelijk de trainingen en wedstrijdcoaching overnemen.