Nieuws | 5 maart 2024

Away day info: Tempo Overijse

Aanstaande zaterdag maakt onze Koninklijke Lyra-Lierse de verplaatsing naar het Begijnhofstadion van Tempo Overijse. In het kielzog van onze jongens maken heel wat Pallieters mee de trip naar de Druivenstreek, in de jacht op een tiende opeenvolgende driepunter.

Afreizen naar Overijse

Supporters van onze club kunnen zowel met eigen vervoer als met één van onze supportersbussen naar Overijse afreizen. Aarzel niet om in te schrijven, want onze bussen lopen aardig vol!

  • SC Lier Gere Bij: inschrijven bij Jeroen Van den Eynde (0474 36 47 80), vertrek vanuit café De Welkom in Heultje om 17u30 en Bar ‘t Kafaat in Lier om 18u00.
  • SV Lierse Leeuwen: inschrijven bij Hervé Van Rompay (0476 50 62 39), vertrek vanuit café Titanic in Herenthout om 17u20 en café Torenven in Kessel om 17u50.

Als dank voor de trouwe steun van onze supporters trakteert onze spelersgroep alle drank op onze supportersbussen. Meteen een extra incentive om nog eens de bus op te stappen en mee te rijden met onze supportersclubs.

Ticketinfo

Tickets zijn verkrijgbaar ter plaatse en kosten 10€. Voor kinderen -12 is de toegang gratis.

 

Foto: pitchd.tv