Media | 15 mei 2020

Clubmagazines vanaf nu digitaal beschikbaar in onze online shop

Vanaf voortaan kan je onze clubmagazines ook online lezen. Heb je onze laatste editie gemist? Dan kan je hier onze Editie 4 downloaden met o.a. een knappe reportage over het oude Lyrastadion, een interview met Marc Van Craen (voorzitter Voetbal Vlaanderen), het verhaal achter "Hij zit, hij zit... hij zit erin!" en een portret van Marcel Coenen, met zijn 92 lentes onze meest ervaren vrijwilliger.

Ook de vorige edities hebben we online beschikbaar gezet. Tot en met 30 juni zijn deze downloads alvast gratis.

Onze clubmagazines blijven natuurlijk ook nog steeds in primeur en volledig gratis op papier verschijnen.

 

Clubmagazine #4

Klik hier

Clubmagazine #3

Klik hier

Clubmagazine #2

Klik hier

Clubmagazine #1

Klik hier