Jeugdwerking | 27 augustus 2021

28 & 29/08: K. Lyra-Lierse IP-jeugdtornooi in Vremde & Koningshooikt

Dit weekend organiseert onze club een IP-jeugdtornooi voor de leeftijdscategorieën U10 t.e.m. U15, met een totaal van 114 deelnemende teams. Dit tornooi gaat door op ons jeugdcentrum in Vremde en op de terreinen van KVK Hooikt.

Na een week met meerdere afmeldingen op verschillende tijdstippen, dienden er last-minute nog enkele finale wijzigingen te gebeuren aan de indelingen van de poules. Hieronder kan je een finaal overzicht vinden van alle teams die in actie komen, nu zaterdag en zondag.

 

Site Vremde (K. Lyra-Lierse jeugdcentrum / Lyra-Lierse dhulst' Academie)
Broechemsesteenweg 136, 2530 Vremde (Boechout)

Site Hooikt (terreinen KVK Hooikt)
Beekstraat 84, 2500 Koningshooikt (Lier)

Zaterdag 28/08 van 9u30 t.e.m. 12u00

City Pirates, KSK Heist, Zepperen-Brustem, FC Landen, Diegem Sport, KFC Turnhout, TK Meldert, K. Lyra-Lierse

Zaterdag 28/08 van 9u00 t.e.m. 12u00

KFC Eppegem, Thes Sport 1, RC Hades, KSC Grimbergen, R Cappellen FC 1, KFC Eppegem 2, Thes Sport 2, K. Lyra-Lierse, RSD Jette, R Cappellen FC 2, Bocholt VV

Zondag 29/08 van 9u00 t.e.m. 12u00

City Pirates, SK Pepingen-Halle, Zepperen-Brustem, Patro Maasmechelen, KFC Turnhout, FC Landen, TK Meldert, Racing Mechelen, KSK Heist

Zondag 29/08 van 9u00 t.e.m. 12u00

KFC Eppegem, Thes Sport 1, RC Hades, VV Hoogstraten 1, K. Lyra-Lierse 1, R Cappellen FC 1, VV Hoogstraten 2, Thes Sport 2, K. Lyra-Lierse 2, RSD Jette, R Cappellen FC 2, Bocholt VV

Zaterdag 28/08 van 9u45 t.e.m. 12u00

City Pirates, FC Landen, ASV Geel, KFC Eppegem

Zaterdag 28/08 van 13u30 t.e.m. 16u00

Hoogstraten VV, R Cappellen FC, RSD Jettev, Zepperen-Brustem, Thes Sport, KSK Tongeren, Racing Mechelen, KFC Turnhout

Zaterdag 28/08 van 16u30 t.e.m. 19u30

Hoogstraten VV, K. Lyra-Lierse 1, KSC Grimbergen, Zepperen-Brustem, Thes Sport, KSC Lokeren-Temse, Patro Maasmechelen, TK Meldert, K. Lyra-Lierse 2

Zondag 29/08 van 9u45 t.e.m. 12u00

City Pirates, FC Landen, ASV Geel, KFC Eppegem

Zondag 29/08 van 13u00 t.e.m. 16u00

Hoogstraten VV, R Cappellen FC, SK Pepingen-Halle, Zepperen-Brustem, Thes Sport, KSK Tongeren, Rupel-Boom, RSD Jette

Zondag 29/08 van 16u30 t.e.m. 19u30

Hoogstraten VV, R Cappellen FC, K. Lyra-Lierse 1, Zepperen-Brustem, Thes Sport, KSC Lokeren-Temse, TK Meldert, K. Lyra-Lierse 2

Zaterdag 28/08 van 13u00 t.e.m. 16u00

City Pirates, Patro Maasmechelen, Diegem Sport, KFC Houtvenne, FCV Dender, KFC Eppegem, Hoogstraten VV, K. Lyra-Lierse

Zaterdag 28/08 van 16u30 t.e.m. 19u30

Sp. Kampenhout, TK Meldert, R Cappellen FC, FC Landen, SK Pepingen-Halle, Zepperen-Brustem, RSD Jette, K. Lyra-Lierse

Zondag 29/08 van 13u00 t.e.m. 16u30

FCV Dender, MVV Maastricht, RSD Jette, Diegem Sport, SC Buitenveldert, K. Lyra-Lierse, Dessel Sport, Hoogstraten VV

Zondag 29/08 van 17u00 t.e.m. 20u30

FC Landen, ASV Geel, City Pirates, KSV Bornem, KFC Houtvenne, TK Meldert, R Cappellen FC, KFC Eppegem, Patro Maasmechelen

Wij bouwen aan de toekomst van onze voetbalhelden dankzij