Business | 30 maart 2023

L’Avenir verlengt hoofdsponsoring tot 2027

K. Lyra-Lierse en hoofdsponsor L’Avenir verlengen hun partnership alvast tot 2027. Ook de komende jaren zal L’Avenir dus op de shirts van ons eerste herenelftal te zien zijn. Het merk L’Avenir verhuist bovendien naar de voorzijde. Enerzijds omdat het Nederlandse Gazelle de distributie van haar merk in België sinds kort in eigen beheer nam. Anderzijds viert L’Avenir als oudste fietsenmerk van België dit jaar haar 125e verjaardag. 125 jaar L’Avenir, een op en top Liers fietsenmerk, zal dus volgend seizoen prominent in de kijker gezet worden.

Raf Bormans, algemeen verantwoordelijke van onze club: “We willen graag L’Avenir, en in het bijzonder Hugo Mariën, van harte bedanken voor dit vernieuwde engagement. Deze verlengde overeenkomst aanzien we als een sterke blijk van vertrouwen in het beleid dat we als club voeren. Op deze manier leggen we tevens een solide financiële basis voor de toekomst en geven we verdere invulling aan de clubdoelstelling van een sterke lokale verankering. Ook wanneer we eind volgend jaar terug naar Lier verhuizen en we daar de groei en ontwikkeling van onze club verderzetten. L’Avenir wordt op het nieuwe Sportpark Lier zelfs letterlijk onze buurman, aan de overkant van de straat.”