Beker van België | 5 augustus 2019

Bekerwedstrijd tegen KFC Helson verplaatst naar vrijdag 09/08 om 20u30

K. Lyra-Lierse plaatste zich gisteren voor de derde ronde van de Croky Cup na een penalty shootout op het veld van 2e amateurklasser KVK Westhoek. De tegenstander in deze derde ronde is reeksgenoot KFC Helson Helchteren dat op eigen veld, eveneens na een penaltyreeks, de Oost-Vlaamse eersteprovincialer KVV Vlaamse Ardennen uitschakelde.

3e ronde op vrijdag 9 augustus om 20u30

Oorspronkelijk stond deze wedstrijd gepland op zondag 11/08, maar door de geplande clubactiviteiten (BBQ en Champions League voor onze jeugdwerking) en de voorkeur van onze supporters om thuiswedstrijden zo vaak mogelijk op zaterdag te spelen, diende onze club een verzoek in om de wedstrijd te verplaatsen naar zaterdag. Dit was voor onze tegenstander helaas geen optie. Daarom werd in onderling overleg met Helson beslist dat deze wedstrijd gespeeld zal worden op vrijdag 9 augustus om 20u30.

Tickets voor deze wedstrijd zijn verkrijgbaar aan onze loketten vanaf 19u00. Onze ticketprijzen kan je hier terugvinden.