Transfer | 6 april 2021

Bob Swaegers verlaat de club

Onze linkerflankspeler Bob Swaegers heeft, in samenspraak met onze technische staf, besloten om volgend seizoen niet meer voor K. Lyra-Lierse uit te komen.

Bob kwam vorige zomer over van reeksgenoot Hoogstraten VV, waar hij jarenlang de kapiteinsband droeg. Corona gooide jammer genoeg roet in het eten van zijn passage bij onze club, waardoor hij slechts 5 wedstrijden aan de aftrap verscheen. In de wedstrijd tegen Spouwen-Mopertingen werd hij noodgedwongen na 22 minuten met een blessure gewisseld, wat meteen zijn laatste wapenfeit voor onze club was door de vroegtijdige stopzetting van de competitie enkele weken later.

Bob had via deze weg nog graag de club en de supporters bedankt voor de korte maar leuke tijd. Vanuit onze club wensen we Bob alvast veel succes in zijn verdere carrières op en naast het veld!